چگونه بهترین استاد زبان خصوصی را انتخاب کنیم؟

تدریس خصوصی ریاضی ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی و تدریس خصوصی ابتدایی (از تدریس خصوصی اول ابتدایی تا تدریس خصوصی پنجم ابتدایی) از جمله مهمترین خدمات استادبانک می باشد. تیکا، یک سامانه جستجو و انتخاب استاد زبان به همراه دروس و دوره های آموزشی فشرده و غیر فشرده مختلف برای یادگیری زبان آموزان است. به جرأت می‌توان گفت بزرگ‌ترین مزیت آموزش آنلاین از بین بردن موانع زمانی و مکانی برای یادگیری زبان است. همچنین در شرایطی که به علت بیماری کرونا بسیاری از زبان آموزان قادر به خروج از منزل خود نبودند و بسیاری از مدرسین زبان شغل خود را از دست داده بودند، آموزش آنلاین یک جایگزین مناسب برای تدریس در کلاسهای حضوری شد. بهترین راه برای یادگیری یک زبان جدید کمک گرفتن از اساتید زبان است. یک استاد زبان با تجربه قبل از شما مسیر یادگیری زبان را طی کرده است و به خوبی با چالش ها و سختی های این مسیر آشناست.

انتخاب استاد خوب کار دشواری است اما ما در این مقاله سعی داریم تا معیارهایی برای شما تعریف کنیم که میتوانید به کمک آن ها انتخاب صحیح تری داشته باشید. اگر قصد شما از آموزش زبان انگلیسی اهدافی مانند تجارت، سفر، مهاجرت و غیره است، تسلط استاد بر مبحثی که قصد یادگیری آن را دارید بسیار مهم خواهد بود. هر استاد زبان معمولا در تمام شاخه‌ها تخصص ندارد وشما باید استادی را انتخاب کنید که در مهارت مورد نظر شما صاحب تجربه و تخصص باشد. در حال حاضر برای زبان های انگلیسی و فرانسوی با همکاری با موسسه سفیر برای زبان آموزانی که در آزمون پایان دوره شرکت کنند مدرک صادر خواهد شد. همچنین به زودی برای سایر زبان ها در صورت درخواست زبان آموز مدرک آموزشگاه تیک ها صادر می شود. در مدرک زبانی که نشان می‌دهد شما این دوره خصوصی را گذرانده اید تعداد جلسات و نام استاد شما و سطح دوره‌ای که گذرانده اید ذکر می‌شود.

محمد اصل غفاریان (برای کنکور و آزمونهای دکترا و مکالمه)

سیستمی به نام سیستم آنالیزی را ابداع کرده است که در ظرف یک سال شما را به سطح مطلوبی از یادگیری می رساند. کلیپ های آموزشی انتشار یافته از این استاد زبان انگلیسی در اغلب شبکه های اجتماعی با استقبال فراوانی از جانب مبتدیان و سایر علاقه مندان زبان انگلیسی مواجه شده است. ایشان در دانشگاه های معتبر کشور از قبیل دانشگاه امیرکبیر، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه فردوسی مشهد و سایر دانشگاه های معتبر کشور نیز دوره هایی را برای دانشجویان برگزار نموده و به تدریس پرداخته است. وی همچنین با نگارش و تالیف حدود ۱۰ اثر در زمینه حفظ آسان واژگان زبان انگلیسی توانسته است این آثار را به عنوان منابع ارزشمند آموزشی مطرح نماید.

تدریس خصوصی آنلاین و در منزل زبان انگلیسی – کلاس، معلم، دبیر، مدرس

به کمک این ابزار ها مهارت شنوایی خود را تقویت می کنید که این مهارت خود باعث تقویت سایر آن ها می شود. تعیین سطح و مشاوره در موسسه زبان دهخدا به صورت رایگان می باشد. لازم بذکر است که کلاس های آنلاین در بستر اختصاصی موسسه با تمامی امکانات لازم و پشتیبانی فنی در تمامی طول مدت برگزاری کلاس برگزار می شود. استاد خصوصی زبان قبل از هر چیز باید برای هر جلسه از کلاس خود یک برنامه از پیش تعیین شده داشته باشد تا به صورت دقیق بداند که چه مباحثی را باید به چه شکل تدریس کند و به چه ابزارها و یا زمانی نیاز خواهد داشت. مؤسسه‌ی آموزشی گات در سال ۱۳۸۸ تأسیس شد و فعالیتش درزمینه‌ی آموزش زبان را در تهران آغاز کرد.

  • استاد زبان آنلاین شدن در اُتیچر خیلی سریع و آسان و با ثبت‌نام در سایت آغاز می‌شود.
  • اما این که مدرس زبان چه خصوصیاتی باید داشته باشد، بستگی به ویژگی‌های شخصیتی تا تحصیلات و تجربه‌های اساتید دارد.
  • یکی از بهترین راه ها برای یادگیری زبان انگلیسی این است که در محیطی غوطه ور شوید که سعی کنید فقط از زبان انگلیسی استفاده کنید.
  • اگر دوست دارید یک تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین باکیفیت را تجربه کنید، ازلیست این صفحه، مدرس زبان انگلیسی آنلاین خودتان را انتخاب کنید.
چگونه بهترین استاد زبان خصوصی را انتخاب کنیم؟ احتمال دارد معلمان ترقی خواه بحث کنند که آن ها می توانند با ایجاد آن موقعیت ها برای یادگیری در طی درس به زبان آموز کمک کنند. وی متولد سال ۱۳۷۰ در شهرستان خوی می باشد و استعداد خودش را از همان دوران کودکی با شرکت در دوره های مختلف یادگیری زبان انگلیسی شکوفا کرده است. نخستین مزیت پلتفرم تیچستان، قیمت مناسب اساتید و هزینه مقرون به صرفه ای است که باید آموزش خصوصی زبان تبریز بپردازید. قیمت اساتید البته متفاوت بوده و استاد آنلاین زبان خود قیمت را تعیین می کند، اما به طور کلی با هر بودجه ای می توانید معلم زبان مدنظر خود را پیدا کنید.

آیا اساتیدی که هزینه کلاس درس آنها نسبت به سایر اساتید پایین تر است و یا دارای ستاره کمتری هستند کیفیت تدریس خوبی دارند؟

توسط داوود دانش‌جعفری

داوود دانش‌جعفری