فورد سقوط کرد – ایسنا

جیم فارلی، مدیر اجرایی، در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران گفت: ما به طور منفی تحت تأثیر این اعتصاب قرار گرفتیم و هزینه و کیفیت ما همچنان بر تجارت ما تأثیر می‌گذارد. جان لاولر، مدیر ارشد مالی فورد گفت که توقف کار که از ۱۵ سپتامبر آغاز شد، ۱۰۰ میلیون دلار آمریکا در سه ماهه سوم و در مجموع ۱.۳ میلیارد دلار تاکنون به شرکت خسارت وارد کرد.

انتهای پیام

منبع: https://www.isna.ir/news/1402080604407/%D9%81%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%B3%D9%82%D9%88%D8%B7-%DA%A9%D8%B1%D8%AF

درآمد فورد در سه ماهه سوم ۴۳.۸ میلیارد دلار و بهتر از ۴۱ میلیارد دلاری بود که تحلیلگران انتظار داشتند. مشکلات این خودروساز در کسب و کار نوپای خودروهای الکتریکی خود، معروف به مدل E، منجر به زیان قبل از بهره و مالیات ۱.۳۳ میلیارد دلار شد که بیش از ۱.۲۷ میلیارد دلار ضرر تحلیلگران بود.

به گزارش ایسنا، فورد موتور پس از آن که از طریق قرارداد آزمایشی با اتحادیه کارگران خودرو به صلح دست یافت، با اشاره به هزینه‌های بالاتر و کیفیت پایین‌تر، انتظارات درآمد سه‌ماهه سوم را برآورده نکرد.

فورد پیش‌بینی خود را با پایان یافتن اعتصاب شش هفته‌ای در انتظار تصویب رأی اعضای اتحادیه، از درآمدهای تعدیل‌شده قبل از بهره و مالیات در محدوده ۱۱ تا ۱۲ میلیارد دلار آمریکا که در ماه جولای افزایش داده بود، کاهش داد.

شرکت فورد موتور بیشترین کاهش را در هشت ماه گذشته داشت زیرا این خودروساز انتظارات درآمد سه ماهه سوم را از دست داد و دلیل آن هزینه‌های بالاتر و کیفیت پایین‌تر بود.

فروش خودروی برقی F-۱۵۰ لایتنینگ، در سه ماهه ۴۶ درصد سقوط کرد زیرا این شرکت کارخانه خود را برای توسعه تعطیل کرد، تحویل کامیون‌ها را برای بررسی کیفیت به تأخیر انداخت.