روند واگذاری زمین‌ به مسکن ملی شتاب می‌گیرد

وی اضافه کرد: افتخار می کنیم که لباس خدمت‌گذاری را در چنین استانی را بر تن داریم که مردم آن از زوار به خوبی استقبال می‌کنند و میزبانی شایسته برای زوار هستند.
انتهای پیام

منبع: https://www.isna.ir/news/1402052012360/%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF-%D9%88%D8%A7%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%B3%DA%A9%D9%86-%D9%85%D9%84%DB%8C-%D8%B4%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%85%DB%8C-%DA%AF%DB%8C%D8%B1%D8%AF

وی با اشاره به واگذاری زمین‌ها در قالب طرح جوانی جمعیت، عنوان کرد: طرح جوانی جمعیت بسیار مهم است که واگذاری زمین ها برای این طرح مهم با جدیت دنبال می شود.

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اجرای طرح نهضت ملی مسکن در دانشگاه‌ها گفت: در دانشگاه‌ آزاد برای خوابگاه متاهلی پرسنل و هیات علمی در قالب نهضت ملی مسکن ، مسکن ساخته می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی ضمن تاکید بر رفع موانع و مشکلات طرح تولید مسکن، گفت: فرمانداران و مدیران کل دستگاه‌های برای تسریع در طرح نهضت ملی مسکن از اختیاراتی که قانون برای آنان تعیین کرده است استفاده کنند.

ایسنا/ایلام وزیر راه و شهرسازی گفت: از تمام ظرفیت‌ها، دستگاه‌ها و اختیارات وزارتخانه برای اجرایی شدن طرح نهضت ملی مسکن و شتاب‌دهی تولید مسکن استفاده خواهد شد.

نماینده عالی دولت در استان ایلام ادامه داد: در استان ایلام از کوچکترین واحد اجتماعی که خانواده است تا بزرگترین واحدها، همه با همه توان آماده خدمت‌رسانی به زوار هستند  که این نشانگر ایمان مردم این دیار است که همواره به اهل خادمان اهل بیت (ع) ارادت دارند.

 بذرپاش با اشاره نشست شورای عالی مسکن با حضور رییس جمهور تصریح کرد: در نشست شورای عالی مسکن که به ریاست رئیس جمهور برگزار گردید مصوبات خوبی برای تسریع در ساخت و رفع موانع تولید مسکن در قالب طرح نهضت ملی مسکن تعیین شده است.

دکتر مهرداد بذرپاش شامگاه پنجشنبه ۱۹ مرداد در نشست شورای تامین مسکن استان با تاکید بر شتاب‌ بخشی تولید مسکن در تمامی استان‌ها، گفت: طرح نهضت ملی مسکن به عنوان یکی از شعارهای دولت سیزدهم باید با تمام قدرت و قوا اجرا شود.

استاندار ایلام با اشاره به آمادگی این استان برای اربعین، تصریح کرد: مردم این استان برای خدمات‌رسانی به زوار اربعین لحظه شماری می‌کنند.

 بذرپاش ادامه داد: در طرح نهضت ملی مسکن احیای بافت های فرسوده در دستور کار است و در استان ها نیز  بر این مهم تمرکز شده است.

 «حسن بهرام‌نیا» استاندار ایلام نیز در این نشست اظهار کرد: در سفر وزیر راه و شهرسازی دستورات لازم را برای تسریع در روند پروژه های راهسازی اربعین در استان برای سهولت در تردد زوار صادر و برای تکمیل پروژه‌های راهسازی استان اعتبارات خوبی در نظرگرفته است.

وی ادامه داد: نهضت ملی مسکن به عنوان یکی از اولویت های مهم دولت است که در استان ایلام نیز این طرح با جدیت و با شتاب در حال اجرایی شدن است.

وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: تصمیمات خوبی در حوزه ریلی، راهسازی و راهداری برای استان گرفته شده است که می‌تواند منشأ اثرات فراوانی برای استان باشد.