خرید دستگاه موبایل یاب مدارس راکت بازرسی بدنی دیجی کالا | zoomfing

راکت موبایل یاب یا فلزیاب با حساسیت بالا هر گونه مدار الکتریکی و یا گوشی در حالت خاموش رو شناسایی می کنه. افرادی که وظیفه بازرسی بدنی مراجعین رو دارند با استفاده از راکت موبایل یاب موظف به بازرسی همه قسمت های بدن حتی کفش هستند. با استفاده از این راکت هر گونه مدار الکتریکی و یا فلزات از زیر لباس هم قابل تشخیص هست. داخل گوشی قطعاتی مثل برد، چیپ ست و دیگر قطعات الکتریکی که داخل اونها از فلز استفاده شده توسط راکت بازرسی ( راکت موبایل یاب) شناسی خواهند شد و تنها با جداکردن آنتن مشکل حل نخواهد شد. بله راکت موبایل یاب با فرکانس و حساسیت بالا به راحتی گوشی تلفن همراه رو از روی کفش هم شناسایی می‌کنه. علاوه بر این با استفاده از موبایل یاب کنکور از ورود تجهیزات تقلب مانند گوشی، هندزفری، ماشین حساب، ساعت هوشمند و … به داخل جلسه آزمون جلوگیری شده و موجب عدم تضییع حق سایر دانش آموزان نیز می‌گردد.

راکت موبایل یاب چیست و چگونه کار می‌کند ؟

به دلیل حجم انبوه ساخت دستگاه موبایل یاب، نازل ترین قیمت برای راکت فلزیاب را به مشتریان عزیز ارائه می کنیم. باید به این موضوع توجه کرد که دستگاه فلزیاب و یا دستگاه موبایل یاب قطعات و تجهیزاتی که در آنها فلز و یا آلیاژ های فلزی در آنها استفاده است را شناسایی می کند. نه این امکان در راکت موبایل یاب با فرکانس و حساسیت بالا وجود نداره و گوشی به راحتی شناسایی می شه. همانطور که مشاهده می‌کنید، با اینکه هنوز استفاده از این تجهیزات در مدارس کشور رایج نشده است، اما تعداد زیادی از دانش آموزان به دنبال راهکاری برای بردن گوشی تلفن همراه خود به داخل مدرسه یا جلسه آزمون هستند. این موضوع بیانگر این است که این دستگاه‌ها کار خود را بدرستی انجام می‌دهند و لزوم استفاده از آنها در مدارس، دانشگاه‌ها و آزمونهای مختلف مانند کنکور، احساس می‌شود. امکان خرید حضوری دستگاه گوشی یاب مدارس در محل شرکت در تهران وجود دارد.

در اینجا میتوانید عکس های دستگاه های موبایل یاب را ببینید تا متوجه بشید از چه دستگاهی برای یافتن موبایل استفاده میکنند

خرید دستگاه موبایل یاب مدارس راکت بازرسی بدنی دیجی کالا | zoomfing

دستگاهی برای اعمال بازرسی دقیقتر و حفظ امنیت در مراکز ، مدارس ، سازمانها و ادارات بزرگ از سخت افزار دستگاه گوشی یاب (راکت بازرسی دستی ) استفاده می کنند. راکت بازرسی بدنی می تواند اشیا و ابزار فلزی حتی ریزترین ها را نیز با دقت و سرعت بالا تشخیص و شناسایی نماید … هر 5 مدل معرفی شده دارای کیفیت شناسایی خوبی هستند و به راحتی می‌توان از آنها به عنوان دستگاه موبایل یاب در مدارس استفاده کرد. حامیان این تجهیزات اعتقاد دارند که مدیران باید هر کاری که ممکن است برای ایمن‌تر کردن مدارس انجام دهند – هر کاری که لازم باشد. اغلب، والدین نگران پس از یک حادثه مرتبط با اسلحه در محله فرزندشان، یک حمله در مدرسه دیگر یا احساس عمومی مبنی بر اینکه مدرسه آنها ممکن است ناامن باشد، مدیران را برای به کارگیری راکت موبایل یاب مدرسه تحت فشار قرار می‌دهد.

هر شیء فلزی که در این محدوده ( 5 الی 15 سانتی‌متری) قرار بگیرد، بر اساس تفاوت بازتاب میدان مغناطیسی، توسط راکت شناسایی می‌شود. دستگاه گوشی یاب با تشخیص فلزات به صورت آلارم صوتی (بوق) یا لرزشی (ویبره) هشدار می‌دهد. در خیلی از مقاله ها در سایت های مشابه به این نکته پرداخته اند که اگر گوشی را داخل ورق های آلمینیوم بپوشانند دیگر راکت ها شناسایی zoomfing.ir نمیکند. حتی بعضی از سایت ها آموزش دور زدن دستگاه های گوشی یاب را هم گذاشته اند. که ابن مورد را با تست کردن این مورد با دستگاه های مجموعه و شناسایی گوشی این نکته را کاملا نقض میکنیم . در کل هر نوع فلز و قطعات الکترونیکی رو راکت های ما شناسایی می کند.

  • پیشنهاد می شود از سایرمطالب آموزنده و کمیابموجود در سایت بهره ببرید تا بتوانید زندگی با کیفیت و با دانش بالاتری داشته باشید .
  • به این تجهیزات دستگاه ردیاب موبایل و گوشی، دستگاه شناسایی موبایل، فرکانس یاب کنکور، دستگاه آشکار ساز موبایل و دستگاه شناسایی گوشی موبایل نیز گفته می‌شود.
  • همونطور که قبلا گفته شد امروزه بازرسی بدنی افراد از تمام نواحی بدن صورت می گیره و توصیه می کنیم اقدام به این کار نکنید.
  • دستگاه شناسایی موبایل یا دستگاه ردیاب گوشی و موبایل فلزیاب است، نه سیگنال یاب و فرکانس یاب.
  • این دستگاه از جدیدترین و پیشرفته ترین سری راکت بازرسی فلزیاب بوده که دقت و حساسیت بالایی دارد.

توسط داوود دانش‌جعفری

داوود دانش‌جعفری