بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی معرفی بهترین برنامه های یادگیری زبان برای گوشی | zabannew

سری کتاب‌های آموزش زبان Evolve با هدف تقویت دانش و مهارت انگلیسی عمومی و بالا بردن سطح اعتمادبه‌نفس زبان‌آموزان برای صحبت کردن به زبان انگلیسی وارد بازار آموزش جهانی شده‌اند. همچنین تمرکز اصلی این کتاب ها بیشتر بر پایه مهارت Speaking است. در این مقاله در وبسایت لینگووی، شما را از با هر مرحله ای که برای یادگیری زبان انگلیسی باید دنبال کنید، راهنمایی می کنیم. همچنین نحوه صحیح‌ مطالعه، نکاتی برای پیشرفت سریع و موارد دیگر را توضیح خواهیم داد. در پایان این راهنما، تمام اطلاعاتی را که برای بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی باید بدانید، خواهید داشت.

علی رغم آسانی زبان انگلیسی در مقایسه با زبان عربی و آلمانی یادگیری این زبان به آن سادگی که فکر می‌کنید نیست. در اولین قدم شما با کلمات بسیار زیادی مواجه خواهید شد که با وجود تلفظ یکسان به اشکالی متفاوتی نوشته می‌شوند. سپس با دنیای از کلمه‌هایی روبرو خواهید شد که معنی یکسان دارند اما باید در موقعیت‌های مختلفی استفاده شوند.

دوره‌های سطح‌بندی شده

هم اکنون می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزش زبان و بهره مندی از خدمات مشاوره و تعیین سطح رایگان، با ما تماس بگیرید. با تقویت این مهارت، گوش شما به شنیدن و تشخیص کلمات انگلیسی عادت می‌کند. برای برقراری ارتباط با دیگران شما باید اول شنونده خوبی باشید.

  • این اپلیکیشن ها روی گوشی های اندرویدی مانند انواع گوشی های شیائومی و همچنین روی آیفون قابل استفاده خواهند بود.
  • این اپلیکیشن دارای یک شبکه اجتماعی برای زبان‌آموزان در تمام جهان است که ارتباط و دوست‌یابی برای یادگیری بهتر و عمیق‌تر را ممکن کرده است.
  • برای شنیدن کلمه، می توانید روی دکمه صدا کلیک کنید و به صدای کلمه یا عبارت گوش دهید.
  • دو اپلیکیشن AnkiApp و DuoCards از همین راه برای آموزش استفاده می‌کنند.
بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی معرفی بهترین برنامه های یادگیری زبان برای گوشی | zabannew

در این آموزش لیست کامل اعداد از صفر تا میلیارد را به همراه تلفظ اعداد و کاربرد های آن برای شما آماده کرده ایم. شروع کار چندان بد نیست اما هرچه بالاتر بروید، زمین سختتر خواهد شد. خسته می شوید، نفس نفس می زنید و نمی دانید که آیا ادامه دادن راه ارزش دارد یا نه. روزنامه ها، وبلاگ ها، متن روی جعبه ها، کتابچه های راهنما، وب سایت ها، ایمیل ها، پست های شبکه های اجتماعی و هر چیزی را بخوانید. چرا؟ این محتوا حاوی کلمات جدید هیجان انگیز و همچنین کلماتی است که ممکنه قبلا با آنها آشنا شده باشید.

مراحل یادگیری فرزندانتان را به خوبی دنبال کنید.

مطالبی که فرزندانتان در کلاس‌های آموزشی یاد می‌گیرند را دنبال کنید و به آنها نشان دهید که چقدر یادگیری آنها و مطالبی که یاد می‌گیرند برای شما مهم است. اگر ذهنیت شما، ذهنیت پویا باشد قطعا تنها چیزی که مد نظر شما خواهد بود، رشد فرزندتان است. با این ذهنیت قطعا به تلاش کودک اهمیت خواهید داد و برای‌تان نتیجه کار او مهم نخواهد بود. اگر کاری کنید که کودکان از روند آموزش زبان انگلیسی لذت ببرند، آنها هرگز آن را رها نخواهند کرد؛ چون برای آنها آموزش زبان انگلیسی یک تفریح اینجا کلیک کنید می‌شود.

معرفی صفحه آموزش زبان انگلیسی رایگان

توسط داوود دانش‌جعفری

داوود دانش‌جعفری