افتتاح ۱۴۷۰ مسکن مهر در هشتگرد

به گزارش ایسنا، آیین افتتاح و بهره برداری از ۱۴۷۰ واحد مسکونی و پروژه های زیربنایی و روبنایی شهر جدید مهستان امروز ( یک مهر) برگزار شد.

حجت الاسلام مختاری – امام جمعه هشتگرد هم اظهار کرد: در طول مدیریت ۲ ساله دولت سیزدهم پروژه های کلان زیادی در هشتگرد انجام داده است؛ این در حالی است که دولت سابق پروژه های نیمه کاره مسکن مهر را رها کرده بود؛ تاکنون ۵۰۰۰ مسکن مهر در هشتگرد با عنایت ویژه وزارت راه و شهرسازی و شرکت عمران هشتگرد با روحیه جهادی افتتاح و بهره برداری شده است.

عباس قنبری – مدیرعامل شرکت عمران هشتگرد هم در این مراسم گفت: اگر کاری در حوزه مسکن و عمران مهستان و هشتگرد انجام شده با حمایت‌های علیرضا جعفری، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید بوده است.

گفته می شود عباس قنبری قرار است به یکی از سازمان‌های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی منتقل شود. ذبیح الله زارع هم با حکم وزیر راه و شهرسازی به عنوان سرپرست شرکت عمران شهر جدید مهستان در هشتگرد معارفه و از زحمات عباس قنبری تقدیر وتجلیل به عمل آمد.

حجت الاسلام صفدری – امام جمعه شهر جدید مهستان هم در این مراسم گفت: مدیرعامل سابق شرکت عمران هشتگرد در طول مدیریت خود زحمات بسیار زیادی کشید و توانست کارهای خوبی انجام دهد و مشکلات را حل کند. وی افزود: مدیرعامل جدید شرکت عمران هشتگرد از بدنه همین شرکت بوده و از مشکلات و خواسته ها مطلع است.

وی اظهار کرد: افتتاح‌های مختلف و بهره برداری متعدد از پروژه‌های مختلف مسکن و عمران در مهستان و هشتگرد موجب رضایتمندی مردم عزیز شده و توانستیم با همراهی همه عزیزان ملی و استانی و شهرستانی یکی یکی مشکلات را کم کنیم.

در پایان این مراسم عباس قنبری – مدیرعامل شرکت عمران هشتگرد ضمن تقدیر از مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی و معاونین وی به دلیل همراهی حداکثری، از مردم و مسئولین هشتگرد و شهر جدید مهستان خداحافظی کرد.

مدیرعامل شرکت عمران هشتگرد تصریح کرد: برای مبارزه با فساد و شادی دل مردم ایران و رفع مشکلات آنان گام های زیادی برداشتیم.

انتهای پیام

منبع: https://www.isna.ir/news/1402070100618/%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%AA%D8%A7%D8%AD-%DB%B1%DB%B4%DB%B7%DB%B0-%D9%85%D8%B3%DA%A9%D9%86-%D9%85%D9%87%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D9%87%D8%B4%D8%AA%DA%AF%D8%B1%D8%AF

در این مراسم علاوه بر افتتاح ۱۴۷۰ واحد مسکونی با هزینه ساخت ۲۳۵ میلیارد تومان، مجموعه ورزشی سردار شهید علی اصغر ابراهیمی در فاز ۴ هشتگرد با هزینه ساخت ۵۰ میلیارد تومان، بوستان جوان فاز ۴ با هزینه ساخت ۱۲ میلیارد تومان، محورهای آماده سازی شده فازهای ۳ و ۷ با هزینه ساخت ۱.۵ میلیارد تومان، ایستگاه مترو شهید فخری زاده با هزینه ساخت ۲۰ میلیارد تومان افتتاح شد.

علیرضا جعفری – معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید هم در این مراسم اظهار کرد: مدیرعامل شرکت عمران هشتگرد در طول دوران مدیریتی خود علی رغم طی کردن مسافت زیاد ولی اقدامات بسیار خوبی داشته است؛ آقای زارع سرپرست جدید شرکت عمران هشتگرد از مدیران جهادی و خوشنام بوده و از اعضای تیم مدیریتی سابق شرکت عمران هستند که قطعا ثمرات مدیریتی خوبی خواهند داشت.

وی افزود: باید سرانه‌ها و کسری‌های خدمات زیربنایی و روبنایی در مهستان و هشتگرد همراه با اتمام و بهره برداری از مسکن مهرهای باقی مانده رفع شود ضمن اینکه اجرای پروژه های مختلف نهضت ملی مسکن در دستور اصلی ما قرار دارد.

همزمان با افتتاح ۱۴۷۰ واحد مسکن مهر هشتگرد با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، عباس قنبری، مدیرعامل شرکت عمران این شهر از مردم خداحافظی کرد.

توسط داوود دانش‌جعفری

داوود دانش‌جعفری